Şener Tekstil Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.
TR | EN
Linkedin Twitter Facebook

HAKKIMIZDA

Şener Tekstil Makina, 1989 yılından itibaren tekstil boya terbiye makinaları üretimi konusunda İstanbul’ da faaliyet göstermektedir.

Makinalarımızın tasarımı, üretimi, anahtar teslim kurulumu ve kurulum sonrası teknik servisimiz ile tekstil sektörüne ürün ve hizmetler sunan şirketimiz, özel tasarım ve yüksek teknolojik özellikli; Kontinü Kasar ve Açık En Yıkama, Haşıl Sökme-Pişme ve Soğuk Kasar, Jigger Boya, İndigo Boya, Silindir Kurutma, Sanfor, Transfer Baskı ve Kaplama Makinaları üretiminin yanı sıra, Kostik Geri Kazanım Tesisleri de üretmektedir. 

Son yıllarda çevre bilincinin güçlenip, maliyetlerin rekabet koşullarını zorlaması; tekstil işletmelerinde kaynakların verimli kullanılmasını zorunlu hale getirmiştir. Bu bilinçle şirketimiz, üretmekte olduğu Geri Dönüşüm Projeleri ile tekstil işletmelerine çözümler sunmaktadır.

Faaliyette olan birçok Kostik Geri Kazanım Tesisimizle, hem çevre koruma sorumluluğunu yerine getirmiş olmaktan hem de müşterilerimizin karlılıklarını arttırmaktan son derece memnunuz.

Türkiye’ de ilk defa, birçok tekstil boya terbiye makinasının tarafımızdan üretilmiş olması ayrıca bir gurur kaynağımızdır. Bunun bize yüklemiş olduğu sorumlulukların farkında olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarından fazlasını sunabilmek adına sürekli olarak araştırıyor, geliştiriyor ve sektörün önünde ilerliyoruz

Makinalarımızı, geçmişimizdeki tekstilci kimliğimizin bize kazandırmış olduğu bilgi ve tecrübelerimizin ışığı altında üretiyoruz. Bu bize aynı zamanda, müşterilerimiz ile uzun dönemli iyi ilişkiler kurmamızı ve çözüm odaklı partnerleri olarak yanlarında yer alabilmemizi sağlıyor.

Şener Tekstil Makina, boya terbiye makinalarının üretimi yanı sıra, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu diğer ürün ve hizmetlerin üreticisi olan dünya çapındaki çeşitli firmaların Türkiye temsilciliğini üstlenerek, tamamen tekstil boya terbiye sektörüne yönelik ürün ve hizmetler sunmaya odaklanmıştır. Şirketimizin felsefesi, işimizi her zaman doğru yaparak müşterilerimiz, partnerlerimiz ve tedarikçilerimiz nazarında güven ve kalite ile beraber anılmaktır.

Şener Tekstil Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ortaköy Mahallesi, Ortaköy Sanayi Bölgesi, Tiftik Sokak, No:14 - 34570 Silivri, İSTANBUL
Telefon : +90 212 485 16 93
Faks : +90 212 485 16 94
E-Posta : info@senertekstil.com.tr